FIRSAT ÜRÜNLERİ

Elbise Modelleri

Günümüzde birbirinden farklı elbise modelleri mevcuttur. Elbise modelleri başlıca çeşitleri şöyledir; mini elbise, yırtmaçlı elbise, payetli elbise, kadife elbise, fitilli elbise, midilli elbise, salaş elbise, puantiyeli elbise, örgü elbise, şifon elbise, uzun elbise, saten elbise, keten elbise, kışlık elbise, yazlık elbise gibi çeşitleri vardır. Özel günlerde kullanımı çokça olduğundan tercih edilen elbise modelleri kadınların gözdesi haline gelmiştir. Gündüz yapılan aktivitelere uygun, oldukça pastel ve açık renk tonları içeren kadın şık elbise alternatifleri vardır. Gece yapılan aktivitelere uygun, oldukça pastel ve açık renk tonları içeren kadın şık elbise alternatifleri de vardır. En şık elbise modelleri ile stilinizi yansıtmaya hazır mısınız? Aradığınız en güzel elbise modelleri en uygun fiyatta oykuwear.com.tr den ulaşabilirsiniz hızlı kargo imkanıyla size kolaylık ve kalite sunmaktayız.

Siyah Elbise

Siyah elbise günümüzün en çok tercih edilen sıklıkla istenen renk tonlarına liderlik yapmaktadır. Sunduğu şıklık verdiği hava bu renk tonunu yani siyah elbise kadınları girdiği ortamlarda bir ön safta tutmakta ve dikkatleri üzerine çekmektedir. Kullanımında alternatifleri çok olduğundan dolayı kadınlar tarafından oldukça ilgi görmektedir. Siyah elbisenin kendine özgü renk tonundan dolayı özellikleri olduğundan diğer renk tonlarından üstündür. Verdiği çekicilik etkileyici tonu ve sadeliği kombinlenebilir özelliğini arttırmaktadır, bunun yanı sıra leke belli etmeyen bir tonu olduğundan sadece kadınlar değil erkekler tarafından da bu renk tonu kullanılmaktadır. Siyah elbise modelleri kadınları sıcak yaz günleri ve sıcak yaz akşamlarında özel günlerde doğum günü ve arkadaşlarıyla buluştuklarında tercih ettikleri tasarımlar arasına giriyor. Siyah elbiseyi kadınların dolaplarında da sıkça bulunmaktadır. Siyah elbiselerinizi yıkamanız için 40 derecede yıkmanızı önermekteyiz. Eğer ki kilolu bir bedene sahipseniz siyah elbiseler sizi içinizde zayıfta göstermektedir ve böylece istediğiniz bir vücut kalıbında sizi rahat bir şekilde gösterir. Bu tarz ve bu renk tonlarında size kolaylık sağlayan OykuWear hızlı kargolama cebinize uygun ve kaliteli ürünleri ile karşılamaktadır. Siyah elbisede kalitelik ve uygunluk arıyorsanız oykuwear.com.tr den ulaşabilirsiniz.

Mini Elbise

Mini elbise modelleri, özellikle son seneler içerisini de sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Yırtmaçlı mini elbise, ip askılı mini elbise, uzun kollu mini elbise, dekolteli mini elbise, corset mini elbise, straplez mini elbise, eldivenli mini elbise, prenses mini elbise, kruvaze yaka mini elbise, saten mini elbise, şort mini elbise, ince askılı mini elbise, keten mini elbise modelleri mevcuttur. Mini elbiselerin kullanım alanları kısıtlı olsa bile özel akşam yemekleri, toplantılarda, doğum günlerinde, partilerde, yazlık mekanlarda severek kullanılır. Mini elbise modelleri diğer elbise modellerine göre daha az kullanılan bir parçadır. Çünkü, hareket edilmesi zordur. Dans ederken, sarılırken, otururken, kalkarken kısacası dar bir tek parça olduğundandır. Mini elbise takımdan daha çok tek parça kullanılmaktadır. Bu tarz mini elbise ve modellerini kaliteli cebinize uygun hızlı kargolama ulaşımı ile siz değerli müşterilerimize OykuWear olarak sizlere sunmaktayız.

Yırtmaçlı Elbise

Yırtmaçlı elbisedeki bacak kısmındaki detaylar yırtmaçlı elbise için önemli detaylar olup yırtmaçlı elbise modelleri kapsamındaki elbisenin şık görüntüsünü desteklemektedir. Yırtmaçlı elbise modelleri de vardır saten yırtmaçlı elbise, uzun kollu yırtmaçlı elbise, kadife yırtmaçlı elbise, abiye yırtmaçlı elbise, ip askılı yırtmaçlı elbise, derin yırtmaçlı elbise, uzun abiye yırtmaçlı elbise, askılı yırtmaçlı elbise, kısa yırtmaçlı elbise gibi çeşitleri mevcuttur. Yırtmaçlı elbise kadınların özel günlerde giydikleri ürünler arasında favori elbise ürünleri arasında hatta tercihlerindedir. Saten yırtmaçlı elbise pürüzsüz dokusu ve kaygan yapısı ile abiye modellerden en çok tercih edilen kumaşlar arasında yer alır. Yırtmaçlı elbise gibi elbise ürünlerine sitemiz oykuwear.com.tr’ den ulaşabilirsiniz. Bu tarz ürünler için ve cebinize en uygun fiyatlı kaliteli kumaşlarla üretilen ürünlerimde hızlı kargolama ile siz değerli müşterilerimize OykuWear olarak sunmaktan mutluluk duyarız.

Payetli Elbise

Payetli elbise modelleri ise özellikle özel günlerde kadınların sıkça tercih ettiği modeller arasındadır. Payetli elbise sürekli olarak göz alıcı bir yapıya sahip bir üründür. Payetli elbise modellerinde pullar kumaşa yapışık ve hareketsizken, pullu elbise modellerinde pullar kumaşın üzerindedir ve siz hareket ettikçe ahenkle dans etmenizi sağlar. Payetli elbise kendi başına çok iddialıdır. Bu iddialıdır biraz naturalize edebilmek için, daha sade parçalar tercih edilebilir. Çeşitli kullanım alanları vardır. Giysilerin üzerine işleyerek abiye, gelinlik gibi ürünlerde ışıltılı ve parıltılı görünüm sağlar. Gece dışarı çıkarken giyilebilecek en güzel elbiseler listesinde başlarda yer alan siyah payet elbise sıkça tercih edilen hem de kolay kombinlenebilen bir üründür. Pullu ve pulsuz olarak ikiye ayrılan bu ürününün kullanım alanları ve ortamları değişebiliyor. Beyaz payetli elbise seçenekleri ise zarif bir şıklık tercih edenlerin klasik seçimleri arasında gelir. Payetli elbise ve diğer elbise türlerine ulaşıp alışveriş yapmak için OykuWear olarak size kolaylık sağlayıp sitemize uğrayıp göz atmanızı öneririz. Bu tarz ürünler için oykuwear.com.tr adresimizden ulaşıp cebinize uygun kaliteli ürünlere hızlı kargolama ile adresinize gönderip sizlerin ihtiyacınız olduğunuz ürünleri modelleri sizlere ulaştırmaktayız

Kırmızı Elbise

Kırmızı elbiseler günümüzde ahenkli bir renk olduğu için aşkı ve romantizimi temsil ediyor. Kırmızı elbiseler diğer elbiselere göre daha çok özel günlerde, özel davetlerde giyiliyor. Bunun yanı sıra kırmızı elbiseler kişinin üzerinde olduğunda ortamdaki en göze çarpan kişi oluyor. Kırmızı elbise modelleri, iddialı ve şık olmak isteyen kadınların vazgeçilmez parçasıdır. Kırmızı elbise modelleri oldukça çeşitli, her insana uyabilecek modeller vardır. Çiçekli kırmızı elbise, yırtmaçlı kırmızı elbise, mini kırmızı elbise, askılı kırmızı elbise, balon kollu kırmızı elbise, saten kırmızı elbise, pullu kırmızı elbise, büzgülü kırmızı elbise, sırt dekolteli kırmızı elbise, uzun kırmızı elbise bu tasarımlar arasından seçim yapabilir, olduğunuz ortama her türlü eşlik edebilirsiniz. Kırmızı elbiselerimize ve diğer elbise modelleri için alışveriş yapmak için OykuWear olarak sizlere kolaylık sağlayıp sitemize uğrayıp göz atmanızı öneririz. Bu tarz ürünler için oykuwear.com.tr adresimizden ulaşıp cebinize uygun kaliteli ürünlere hızlı kargolama ile adresinize gönderip sizlerin ihtiyacınızın olduğunuz ürünleri modelleri sizlere ulaştırmaktayız.

Kadife Elbise

Kadife elbise modelleri, farklı kalıp ve stillerde üretilerek kullanıcılar için bir araya getirilir. Kadife elbise modelleri şunlardır, dantelli kadife elbise, askılı kadife elbise, uzun kadife elbise, mini kadife elbise, sırt dekolteli kadife elbise olarak birçok modeller vardır. Kadife elbiseler özelikle kış mevsiminde kullanılan kadife kumaşlar sıcak tutan bir kumaştır. O nedenle kış aylarında kullanıldığında vücudu sıcak tutmaktadır. Kadife elbiseler önemli bir yere sahiptir. Kınalarda düğünlerde kısacası özel günlerde kadife elbise tercih edilen modeller arasındadır. Kadife kumaşlar çok dayanıklıdır. Kolay yıpranmayan özel bir kumaş olan kadife modern ve klasik her alanda da kullanılabilir. Kadife elbise ve diğer modeller için alışveriş yapmak için OykuWear olarak sizlere kolaylık sağlayıp sitemize uğramanızı öneririz. İstediğiniz ürün için oykuwear.com.tr adresimizden hızlı kargo ile adresinize en kısa sürede gelmektedir.

Fitilli elbise

Fitilli elbise modelleri genellikle günlük hayatımızda daha çok giyiliyor. Kombinlenmesi kolay giy çık kurtarıcı bir parçadır. Fitilli elbise modellerinin çeşitleri de vardır. Askılı fitilli elbise, büzgülü fitilli elbise, boğazlı fitilli elbise, midi fitilli elbise, mini fitilli elbise gibi modeller mevcuttur. Alışveriş yapmak için OykuWear olarak sizlere sağlamaktayız. Daha birçok ürün için oykuwear.com.tr adresimizden kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR